• Forwarding & Shipping
  • Warehousing & Distribution
  • Breakbulk Terminals

Broekman Logistics SP.Z.O.O.

MAGAZYNOWANIE I DYSTRYBUCJA

 

​​This page is available in Polish only. Would you like to know more? Please, approach our contact person or find out more in recommended Services/Markets tabs.

Szukasz specjalisty do przechowywania, obsługi i dystrybucji swoich towarów neutralnych albo niebezpiecznych? Potrzebujesz niestandardowych usług? Globalny gracz - Broekman Logistics posiada ponad 55-letnie doświadczenie w magazynowaniu i dystrybucji, spedycji, przedstawicielstwa fiskalnego i usług dodanych.

Nasze usługi magazynowania i dystrybucji są organizowane tak by przekraczać Państwa oczekiwania. Celem jest uszczęśliwienie naszego klienta i utrzymanie jego kosztów pod kontrolą. Nasza znajomość rynku lokalnego, wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesne zaplecze przyniesie Państwu wiele korzyści.

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA MAGAZYNOWE

Przeładunek, dystrybucja oraz Value Added Services to jest to co robimy najlepiej: od chemikaliów i wysokiej jakości stali do towarów ponadgabarytowych i części maszyn. Szczycimy się tym, że oferujemy indywidualne rozwiązania logistyczne. Każdego dnia wykonujemy dystrybucję towarów naszych klientów, m. in. Europejską dystrybucję dealerów samochodowych, pakowanie, etykietowanie i montaż, a także inne działania wspierające naszych klientów takie jak np. pośrednictwo celne.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA MAGAZYNÓW W POLSCE

Broekman Logistics Polska oferuje najlepsze lokalizacje w Gdyni, Poznaniu i na terenie Warszawy. Będąc blisko głównych rynków możesz skrócić czas realizacji dostaw.

TWOJE CENTRUM DYSTRYBUCJI I MAGAZYNOWANIA

Jedna firma do zaspokojenia wszystkich Twoich potrzeb logistycznych a nasze motto to Global reach with a personal touch. Możesz skoncentrować się na swojej podstawowej działalności a nam pozwolić zająć się dystrybucją towarów. Nasze usługi magazynowe i dystrybucji obejmują:

  • powierzchnie magazynowe na towary neutralne oraz magazyny celne w Polsce
  • dystrybucję 24/7 w całej Europie za pomocą naszych partnerów strategicznych
  • dostawy just in time, śledzenie przesyłek
  • pakowanie towaru
  • etykietowanie oraz znakowanie, kontrola jakości.

Broekman Logistics SP.Z.O.O.

Różańska 88
07 310 Ostrów Mazowiecka
Poland

  +48 (0)29 7462198

  +48 (0)50 5455084

  p.kleszczynski@broekmanlogistics.com